της τελευταίας στιγμής

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor – Son Dakika Haberleri


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:


İftar soframızı bizlerle paylaşan milletvekillerimize meclisimizin 27. Döneminde yaptığınız hizmetleriniz için şahsım ve milletim adına ayrı ayrı hürmetlerimi sunuyorum.


Millete hizmet etmenin ülkenin geleceğinin biçimlendirilmesinin manevi hazzı bu görevi farklı bir yere taşıyor.


Haziran 2018’den bu yana yasama, denetim ve bütçe faaliyetlerini yöneten 27. Hükümetimiz tarihteki seçkin yerini almaya hazırlanıyor.


Yasamanın temsilcisi meclis ile yürütmenin temsilcisi Cumhurbaşkanının uyumla bir arada çalıştığı bir dönemi geride bıraktık.


Sistem ilk döneminde COVID-19 salgını, küresel savaşlar ile sınandı. Üstelik bir de 6 Şubat depremiyle karşı karşıya kaldık.


Bu depremlerde yakınlarını kaybeden pek çok milletvekilimiz olduğunu biliyorum. Kendilerine baş sağlığı diliyorum.


Diğer sınamalar gibi deprem felaketinin de altında kalmadık, Allah’ın izniyle kalmayacağız.


Evi kullanılamaz hale gelen vatandaşlarımız, kalıcı konutları kendilerine teslim edilene kadar bize emanettir.


Sistemin sağladığı hızlı karar alma sayesinde ülkemiz krizlerden çıkmayı başarmıştı. İnşallah deprem felaketinin üstesinden de geleceğiz.


Türkiye’nin bugün geldiği yer, geride bırakmakta olduğumuz ilk asrının zirvesi, bundan sonra hedeflediğimiz Türkiye Yüzyılı’nın ilk adımıdır.


Son yıllarda ardı ardına maruz kaldığımız sıkıntılar olmasaydı bugün hedeflerimize çok daha yakın olabilirdik.


Ayrıntılar geliyor…

ACM Cyprus

Esta Construction

Pools Plus Cyprus

Yapay Zeka Yorumluyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ve dünya gündemi ile ilgili son dakika açıklamalarının yanı sıra ülke içerisindeki politik ve ekonomik konular hakkında da sık sık konuşmalar yapıyor.

Son günlerde Türkiye’nin Suriye sınırında yaşanan gelişmelerin yanı sıra terörle mücadele çalışmaları da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeminde yer alıyor. Terör örgütü PKK’nın saldırılarına karşı verilen mücadelenin yanı sıra, FETÖ soruşturmalarının da sonuçlarına yönelik açıklamalar yapılıyor.

Diğer yandan, ekonomik konular da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dikkatini çeken önemli bir alan. Geçtiğimiz yıl yaşanan ekonomik krizden sonra atılan adımlar ve alınan önlemler hakkında düzenli olarak açıklamalar yapılıyor. Özellikle, Türk lirası’nın değer kazanması ve ülke ekonomisinin canlanması için alınan kararların başarısı hakkında konuşmalar yapılıyor.

Son zamanlarda, koronavirüs salgını da Türkiye’nin gündemini meşgul ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgınla mücadele kapsamında atılan adımların yanı sıra, vatandaşların sağlık ve güvenliğinin korunması için yapılan çalışmalarla ilgili de sık sık konuşmalar yapıyor.

Türkiye’nin uluslararası ilişkileri de, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları arasında önemli bir yer tutuyor. Özellikle, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki doğal kaynaklarının kullanımı konusunda yaşanan gerilimler ve Avrupa Birliği ile ilişkilerin geliştirilmesi hakkında düzenli olarak açıklamalar yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmaları, Türkiye’nin siyasi, ekonomik ve uluslararası alandaki gelişmeleri takip etmek isteyenler için önemli bir kaynak olarak değerlendiriliyor. Son dakika haberleri ve güncel gelişmeler hakkında yapılan açıklamalar, Türkiye’nin geleceğine yönelik önemli ipuçları sunuyor.

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazılmıştır.

Kaynak Link

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button