περιοδικό

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Veda Mektubu’nun yeni bölümünde yaralar gün yüzüne çıktı!

Bölümün mottosu “Herkes Yaralı”!

Sezen Aksu’nun sevilen şarkısı “Herkes Yaralı” ile altıncı bölümde herkesin yarası gün yüzüne çıktı. Kayınpederinin annesine yazdığı Veda Mektubu’ndan haberdar olduğunu söyleyen Aslı, aralarındaki savaşın bitmesi için Ziya Bey’in annesi ile konuşmasını rica etti.

Hatice’nin Muskası, Aslı’nın Yatağından Çıktı!

Mehmet ile kayınvalide evinde katı kurallar ile boğulma noktasına gelen Aslı, yatağında muska buldu. Kocasının eski nişanlısı ile aynı evde yaşamaktan mutsuz olan Aslı, muskayı Hatice’nin yaptırdığını anladı. Hatice ile hemen konuşmaya giden Aslı ‘böyle cahilce şeylerden medet uman biri bu evde ancak gölge olur’ dedi… Yaşananlara tanık olan Seher, kardeşinin kızı olan Hatice ile oğlunu evlendirmek dileğini alt üst eden Aslı’yı çok daha katı kurallarla sıkıştırılmaya başladı.

Aslı Evliliği Sebebiyle Okuldan Atıldı!

Tüm bu yaşananlara lisede eğitimi sırasında reşit olsa dahi evlilik gerçekleştirmesinden ötürü okuldan atılması yaşananlara tuz biber oldu. Mehmet yaşattığı bu krizden ötürü Aslı’dan özür diledi. Yasa gereği böyle olduğundan bahisle iki genç çift kendilerinde duruma çözüm aradı. Ancak tek çözümün gerekirse boşanarak tekrar okula dönebileceğine kanaat getirdiler. Aslı, her ne olursa olsun Mehmet’in desteğini kendisinden çekmemesini istedi. Mehmet’te her zaman Aslı’nın yanında olacağını söyledi.

Okuldan Alınan Görümce Mina!

Diğer taraftan evin küçük kız Mina, yani Aslı’nın görümcesi ailesinin uygun bulmadığı arkadaşlıkları ve okulda yaptıkları üzerine okul yönetimi tarafından okuldan uzaklaştırıldı. Bunu fırsat bilen Seher kızının ‘doğru yolda kalabilmesi için’ okuldan alınmamasına karar vermişti.

Kayınpeder Gelinini destekledi!

Aslı altıncı bölümde hem kendi eğitimi hem de görümcesinin eğitimine devam etmesi için gayret sarf etti. Kayınvalidesine uygun ve akılcı bir dille karşı gelerek görümcesini savundu. Kayınvalide Seher tam olarak Ziya Bey’den evin büyüğü kisvesiyle destek sözleri alacakken, Ziya Bey’in gelinine destek vermesi Seher’i iyice kızdırdı. İftar sofrasında gerçekleşen bu diyaloglar üzerine Seher yemeğini yemeden sofradan kalktı.

İki Yalan Mektupla Kül Olan Aşk!

Aslı’nın Ziya Bey’e söyledikleri; Alanur’un yani Aslı’nın annesinin Ziya Bey’i davet sırasında öpmesi ve geçiş anılar, kayınpederinin kafasını iyice karıştırmaya başladı. Bunun üzerine Ziya gelinin annesi ile uzun ve derin bir konuşma yapmak üzere Alanur’un yanına gitti.

Var olan ve yıllar sonra ortaya çıkan iki Veda Mektubu’nun kendilerince yazılmış olmadığı ortaya çıkınca iki eski aşık yalan mektuplarla büyük aşlarının küle dönüşü ile bir kez daha sarsıldılar…

Beste kocasından şiddet görüyormuş!

Aslı’nın ablası Beste ise eşinden gördüğü şiddeti bu kez saklayamadı. Aslı’nın ablasının vücudundaki zaman zaman fark ettiği morluklardan birine daha şahit olmasıyla düğüm çözüldü.

Ablasını ziyareti sırasında boynunda gördüğü morlukların sebebini söyletme çabası sessizlikle sonuçlanınca sinirine hâkim olamayacağını bunun cezasız kalmayacağını söylemesi Beste’yi telaşlandırdı.

Olanları kocasına anlatan Aslı, eniştesinin cezasını kocasının vereceğini kestiremedi. Mehmet; Beste’nin kocasının iş yerini basıp boğazına sarıldı. Aynı morlukları kocasının boğazında gören Beste, bu durumu Aslı’ya haber verdi. Her ilişkinin farklı temelleri olduğunu anlatarak ilişkisine karışılmamasını istedi.

Hatice İntihar etti!

Hatice, yaşadıklarını ve Aslı’nın ‘gölge’ olarak yaşarsan yaşarsın cümlelerini içine sindiremeyince ardında bir mektup bırakarak intihar etti.

Eski Nişanlı Dayı Kızı Yoğun bakımda!

Sahurdan hemen sonra annesinin durumu fark etmesiyle birlikte hastaneye Hatice’nin babası yani Mehmet’in dayısı ile birlikte Mehmet Hatice’yi hemen hastaneye yetiştirdi. Yoğun bakımda olan Hatice’nin yanına, hastaneye, annesi Alanur ile giden Aslı’nın ise hem kalbi hem aklı karıştı.

Durumdan kendisinin sorumlu olduğunu haykıran Hatice’nin annesine Seher’in densizlikleri de eşlik etti. Seher durumdan yararlanarak, oğlunun arada kalmasını sağlayacak sözleriyle bölüme yine kötü kayınvalide olarak damgasını vurdu.

Veda Mektubu 7. Bölümün Tanıtım Videosu şok etkisi yarattı!

Dizinin bölüm sonunda yayına giren 7. Bölümün fragmanı ise dizinin takipçilerini şoka soktu. Altıncı bölümün heyecanını ikiye katlayan fragman sosyal medyada izleyiciler tarafında oldukça konuşuldu. Hikâyenin bambaşka bir aşamaya savruluşunun işaretlerini veren 7. Bölüm dizinin müdavimleri tarafımdan oldukça beğeni ile karşılandı.

ACM Cyprus

Esta Construction

Pools Plus Cyprus

Yapay Zeka Yorumluyor

Kübra Doğru Ünlü is a Turkish author who has recently released a new chapter in her book, “Veda Mektubu”. This chapter has revealed many hidden wounds and has touched the hearts of many readers.

In “Veda Mektubu”, Ünlü writes about the life of a teenage girl named Aslı who has lost her mother at a very young age. Aslı finds herself alone in this world, with only her father to support her. However, life takes a turn for the worse when her father remarries and her stepmother starts to treat her cruelly.

The latest chapter in the book explores the pain that Aslı has been going through all these years. It touches the sensitive subject of child abuse and how it can affect a child’s mental health. Aslı’s father is oblivious to the abuse that his daughter is suffering at the hands of his new wife, and this makes the situation even more heartbreaking.

The way Ünlü has portrayed the emotions of Aslı in her writing is masterful. She has taken a sensitive and complex topic and has presented it in a very realistic manner. The reader can feel the pain and anger that Aslı is going through, and it is this emotional connection that makes the book so powerful.

“Veda Mektubu” has been received positively by readers and critics alike. Ünlü’s writing style is elegant and captivating, making it difficult to put the book down once started. Her sensitive portrayal of Aslı’s struggles is a testament to her writing skills, and it has made the book a must-read for anyone who appreciates good literature.

In conclusion, Ünlü’s “Veda Mektubu” is a powerful book that explores the consequences of child abuse. The latest chapter in the book has revealed many hidden wounds and touched the hearts of many readers. Kübra Doğru Ünlü has proven herself to be a talented writer, and her book is a testament to her skills.

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazılmıştır.

Kaynak Link

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button