ΖΩΗ

Ömer’de Erdal ve Gamze için yeni dönem! “Bütün ümitleri tükettin Ömer”

Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı, Star’ın sevilen dizisi Ömer, 3 Nisan Pazartesi akşamı 11. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölüme, Ömer’in Gamze’den vazgeçmesi damga vurdu. İşte detaylar…

Her pazartesi Star TV’de izleyici karşısına çıkan Ömer dizisinin 3 Nisan akşamı yayınlanan 11. bölümünde; Süreyya ve Ömer arasındaki Gamze krizi, Ömer’in aşkından vazgeçmesi dikkat çekti.
Ömer son bölümde; Ömer’in peşinden okula gelen Süreyya, “Gamze ile görüşmeni istemiyorum. Beni gelinlikle bırakıp gittin, dönüp dolaşıp Gamze ablayı konuşuyoruz. O kadın bizim etrafımızda olduğu sürece aramız açılıyor. Görüşmeyeceksin o kadınla” dedi.
Bunun üzerine Ömer de “Buna sen karar veremezsin. Sen özgür ol, kendi kararlarını ver diye uğraşıyorum. Ne konuştuğumuzun farkında mısın? Ben senin nişanlınım, sana bir söz verdim. Eğer sen bana karşı bu tavırlarına devam edersen ben kararımı ve geleceğimizi bir daha düşüneceğim” dedi.
Eve kendi gideceğini söyleyen Süreyya, odasında ağlarken Figen geldi. Kardeşine “Ömer nişan atmak istiyor. Herkes, her şey benden önemli mi olacak?” dedi.
Babasıyla dertleşen Ömer ise birilerinin kendisine ne yapacağını söylemesinden bıktığını, böyle giderse ne nişan ne de evlilik kalacağını ifade etti.Reşat da oğlunu her kararında destekleyeceğini söyledi.
Bu sırada Nisa’ya Ceren’in iş için haber verdiğini duyurmaya giden Gamze, Şükran gelince kalkmak istedi.Nisa ona engel olurken Şükran, evde yeni bir düzen istemediğini ifade etti. Nisa da her şeyin Tahir’in başının altından çıktığını söylerken Gamze, Erdal ile konuşmayı teklif etti.
Bu durumu Erdal ile konuşan Gamze, onun yardım etme isteğiyle çok sevindi. Ancak Reşat Hoca, bunun aile meselesi olduğunu belirtti.
Bu konuşmaya şahit olan Ömer, Gamze’yi arayıp onunla görüşmek istedi. Gamze de Erdal’dan uygun bir yerde ayrılarak onun yanına gitti.İkili karşılıklı restleşip ayrılırken eve giden Gamze, iftar daveti için hazırlandı.
İftar sırasında mutfağa giden Gamze’ye yardıma giden Süreyya, ona Ömer’den uzak durmasını, onun yüzünden kavga ettiklerini söyledi.Gamze de bunu kendi kafasında kurduğunu söylerken Ömer her şeyi duydu.
Ceren’in Nisa’nın fenalaşmasını haber vermesiyle restorana koşan Gamze, Erdal ile birlikte onu alıp eve bıraktı. Gece sonunda da Erdal’a Tuna’nın istemediğini ve bir süre görüşmemeleri gerektiğini söyledi.
Ertesi sabah Süreyya ile buluşan Ömer, kendisine güvenmeyen bir insanla bir ömür geçirmek istemediğini ifade etti. Ona hak veren Süreyya da davranışlarına dikkat edeceğini belirtti.
Okul kapısında Gamze ile laflayan Ömer, onun “Bazen düşünüyorum da biz zaten birlikte olamazmışız” sözlerine çok üzülse de “Hayat tarzlarımız çok farklı” diyerek destek verdi.
Okula girdiğinde Tuna’nın canını sıkkın gören Ömer, mahalledekilerle bir maç yapmayı önerdi.
Okul çıkışı herkes maçta toplanırken Tuna, Ömer’den annesinin Erdal’la evlenmemesi için yardım istedi.Ancak Ömer, Erdal’ın iyi biri olduğunu, ona bir şans vermesi gerektiğini ifade etti.
Maç sonu sahaya gelen Erdal, Tuna’nın kendisine olan sıcak tavrıyla çok mutlu oldu. Ömer’in bunu sağladığını söyleyen Tuna hem annesinin hem Erdal’ın elini tutarken Gamze büyük bir şok yaşadı.
Ömer’in sevdiği kadından vazgeçmesine sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlar…”Ömer sevdiği kadını elleriyle bıraktı olmadı bu””Şimdi sen düşün Ömer””Ah be Ömer, neden Gamze’nin kalbine girmeye çalıştın o zaman?””Bütün ümitleri tükettin Ömer””Ömer ile Gamze’nin aşkı olmayacak gibi””Ömer uzak dur artık Gamze’den””Gamze bırak artık Ömer’i, Erdal doğru seçim”
ÖMER 12. BÖLÜM FRAGMANI
ACM Cyprus

Esta Construction

Pools Plus Cyprus

Yapay Zeka Yorumluyor

Ömer’de Erdal ve Gamze için yeni dönem! “Bütün ümitleri tükettin Ömer”

The popular Turkish series “Ömer” has been keeping its fans on edge with its unpredictable plot twists and unrelenting drama. The latest season of the show has begun, and it seems that the characters of Erdal and Gamze are set to face a new chapter in their lives.

In the previous seasons of the show, we saw Erdal and Gamze struggle through their many trials, love blossoming between them, and the difficulties of being caught in the crossfire of powerful enemies. However, the new season of “Ömer” has a different flavor. It seems that the consequences of their past are finally catching up to them, and they will have to face new challenges and fights to keep their relationship alive.

One of the biggest plot points of the new season is the tension between Erdal and Ömer. Ömer is portrayed as a powerful and cunning character who has been ruthless in his pursuit of justice. However, his methods have often caused harm to innocent people, including Erdal. This has led to a bitter feud between the two characters, as Erdal feels that Ömer has given up on his humanity and is only driven by a thirst for revenge.

The tension between the two characters has been building up for some time, and it seems that it will escalate in the new season. As the trailers show, Ömer is determined to bring down the organization responsible for his father’s death, even if it means stepping on the toes of those closest to him. Erdal is torn between his loyalty to Ömer and his love for Gamze, who he feels is in danger from the very people Ömer is fighting.

The other major conflict in the new season is the threat to Gamze’s life. She has been caught up in the dangerous world of organized crime for some time, and it seems that her past has finally caught up with her. As we see in the trailers, Gamze is in grave danger, and it is up to Erdal and Ömer to protect her.

The new season of “Ömer” promises to be tense, action-packed, and full of drama. It seems that Erdal and Gamze will face their biggest challenge yet as they navigate through the dangerous world of organized crime, dodging enemies at every turn. Meanwhile, Ömer’s drive for revenge and justice may put him at odds with those closest to him, leading to some heartbreaking moments for fans of the series.

As the tagline for the new season goes, “Bütün ümitleri tükettin Ömer” (You’ve exhausted all our hopes, Ömer). It seems that the characters of Erdal and Gamze will have to hold out hope for their own survival and happiness, even as their world crumbles around them. Fans of the series will have to tune in to see how these conflicts play out, and whether their beloved characters will make it out alive.

Bu Haber ACM Cyprus Yeni Teknolojiler Çalışması Kapsamında, OpenAI – ChatGPT Tarafından (Türkçe veya İngilizce) Yeniden Yazılmıştır.

Kaynak Link

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button